poniedziałek, 16 lutego 2015

Baby Lips

Na pewno znacie szminki/pomadki BABY LIPS.. W Polsce jakiś czas temu pojawiła się ich wersja mocno nawilżająca.. Dr Rescue. Sama mam jedną z nich i jestem na prawdę baardzo zadowolona. Nawilżenie jest świetne! Jak tylko posmarujecie nią usta poczujecie miętę.. Pomadka pachnie ziołami. Kolor mojej pomadki to "Coral Crave"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz